OWiUHM
TWiUHM
Aktualności
Euklides
Stowarzyszenie

WYKAZ SZKÓŁ XX TURNIEJU

WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWO-MENEDŻERSKICH

zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych

- 11 marca 2015 -

Lp. Miasto Szkoła Liczba zgłoszo-nych Miejsce zawodów okręgowych

1

Biała Podlaska ZSZ Nr 1 4 Lublin 
Białystok ZSHE 6 Warszawa
Bielsko-Biała ZSE 4 Kraków
Biłgoraj RCEZ 3 Lublin
Bolesławiec ZSOiZ 3 Brzeg
6 Brzeg ZSE 3 Brzeg
Bydgoszcz ZSEA 6 Grudziądz
Bytom ZSA-EiO             4 Sosnowiec
9 Bytów ZSE-U 6 Kartuzy
10  Cieszyn ZSEG 3 Sosnowiec
11  Cudzynowice ZSR 2 Kraków
12  Dębica ZSE 4 Mielec
13  Ełk ZS Nr 5 5 Olsztyn             
14  Głogów ZSE 15 Legnica
15  Gorlice ZSE 2 Kraków
16  Gorzów Wlkp. ZSE 12 Nowy Tomyśl   
17  Grudziądz ZSE 4 Grudziądz
18  Gubin ZSLiT 4 Nowy Tomyśl
19  Inowrocław ZSP Nr 4 2 Poznań
20  Jędrzejów ZSP Nr 1 2 Kraków
21  Jordanów ZS 2 Kraków
22  Kartuzy ZSZiO 5 Kartuzy
23  Kędzierzyn Koźle ZS Nr 3 3 Brzeg
24  Kępno ZSP Nr 1 3 Brzeg
25  Kielce ZSE 4 Kraków
26  Knurów ZS – Techn. nr 1 3 Sosnowiec
27  Konin ZS CKU 5 Konin
28  Konin ZSGE 5 Konin
29  Koszalin ZS Nr 1               5 Szczecinek
30  Kraków ZSE Nr 1 7 Kraków
31  Kraków ZSE Nr 2 7 Kraków 
32  Krapkowice ZSZ 3 Brzeg
33  Kraśnik ZS nr 2 6 Lublin
34  Krotoszyn ZSP nr 2 2 Poznań
35  Kutno ZS Nr 3 3 Kutno
36  Legnica ZSE 11 Legnica
37  Lębork ZSGŻiA 10 Kartuzy
38  Limanowa ZSOiZ 3 Kraków
39  Lubartów RCEZ 2 Lublin
40  Lubawa ZS 3 Olsztyn
41  Lublin ZS Nr 1             6 Lublin
42  Lublin ZSE 6 Lublin
43  Łańcut ZS Nr 3 2 Mielec
44  Łomża ZSEiO Nr 6 3 Olsztyn
45  Mielec ZSE 9 Mielec
46  Mikołów ZST 2 Sosnowiec
47  Mińsk Maz. ZSE 4 Warszawa
48  Mogilno ZS 6 Konin
49  Namysłów ZSMech              3 Brzeg
50  Nowe Miasto ZS 4 Nowe Miasto n. Wartą
51  Nowy Sącz ZSE 6 Kraków
52  Nowy Tomyśl ZS Nr 2 10 Nowy Tomyśl
53  Olsztyn ZSEH                  4 Olsztyn
54  Olsztyn ZSE 4 Olsztyn
55  Opole ZSE 3 Brzeg
56  Ornontowice ZSP                   4 Sosnowiec
57  Ostrów Wlkp. ZSE 2 Poznań
58  Oświęcim PZ nr 4 SEG 5 Kraków
59  Piła ZSE 3 Szczecinek
60  Piotrków Tryb. ZSP nr 5 3 Sosnowiec
61  Poznań ZSE 12 Poznań
62  Rogoźno ZSAgrobiznesu 3 Poznań
63  Ruda Śl. ZSP nr 2 4 Sosnowiec    
64  Rybnik ZSEU 3 Kraków
65  Rzeszów ZSE 6 Mielec
66  Sandomierz PonadgZSE 3 Mielec
67  Sieradz ZSP Nr 2 3 Kutno
68  Skarżysko Kam. ZSE 2 Warszawa                           
69  Skoczów ZSTiO 2 Sosnowiec
70  Słupca ZSE 3 Konin  
71  Słupsk ZSEiT 4 Szczecinek
72  Sosnowiec CKZiU T nr 1 Ekon. 4 Sosnowiec
73  Starachowice ZSZ nr 1 2 Lublin
74  Starogard Gdański ZSE 6 Kartuzy
75  Strzelce Op. CKZiU 4 Brzeg
76  Strzelin CKZiU 1 Brzeg
77  Sucha Beskidzka ZS 8 Kraków
78  Swarzędz ZS Nr 1 5 Poznań
79  Środa Wlkp CKZiU               2 Nowe Miasto n. Wartą
80  Szczecin ZS Nr 8 5 Poznań
81  Szczecinek ZS Nr 1 2 Szczecinek
82  Szczecinek ZS Nr 2               3 Szczecinek
83  Świdnica ZSE 3 Brzeg
84  Tczew ZSE 5 Kartuzy
85  Tomaszów Maz. ZSP Nr 2 4 Warszawa
86  Trzebinia ZSECh 1 Kraków
87  Wadowice ZS Nr 3 4 Kraków
88  Warszawa ZS Nr 4 5 Warszawa
89  Wieluń ZS Nr 1                4 Sosnowiec
90  Wodzisław ŚL ZSE 3 Sosnowiec
91  Wronki ZS Nr 2 4 Nowy Tomyśl
92  Września ZSPolitechnicznych 5 Poznań
93  Zielona Góra ZSE 5 Nowy Tomyśl
94  Żnin ZSEH 4 Poznań

 

UWAGA:

  1. Termin eliminacji okręgowych – 11 marca 2015 r. godz. 12.00
  2. Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się również na stronie: www.zscku.konin.pl
  3. Warto przeczytać: Informacje dla uczestników eliminacji

Przewodniczący

Komitetu Głównego Turnieju WiUHM

dr Marek Jagielski