OWiUHM
TWiUHM
Aktualności
Euklides
Stowarzyszenie

LISTA FIANLISTÓW XIX TURNIEJU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWO-MENEDŻERSKICH

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Szkoła

1

FILIPOWICZ

Karolina

Białystok

ZSH-E

KASZPER

Marcin

Bielsko-Biała

ZSE

DEREWLANY

Patryk

Brzeg

ZSE

DOMERACKI

Cyprian

Bydgoszcz

ZSE-A

LASS 

Łukasz

Bytów

ZSE-R

JANUSZKIEWICZ

Lucjan

Bytów

ZSE-R

BOŁUK

Sonia

Cieszyn

ZSE-G

ŁACH 

Monika

Cudzynowice

ZSR

CIAK 

Magdalena

Dębica

ZSE

10 

PIENIĄDZ

Klaudia

Dębica

ZSE

11 

JABŁOŃSKI

Rafał

Dębica

ZSE

12 

ŻUROWSKA

Agnieszka

Dębica

ZSE

13 

PAŁASZ 

Marcin

Gorzów Wlkp.

ZSE

14 

DZIUBA

Damian

Gorzów Wlkp.

ZSE

15 

SAWKO

Karolina

Gorzów Wlkp.

ZSE

16 

MICHAŁEK

Karol

Grudziądz

ZSE

17 

ANTOS

Radosław

Inowrocław

ZSP Nr4

18 

PAWELCZYK

Honorata

Kartuzy

ZSZiO

19 

ŻEGNAŁEK

Przemysław

Koszalin

ZS  Nr 1

20 

KARNIA

Wojciech

Kraków

ZSE nr 1

21 

CYGAN

Karolina

Kraków

ZSE nr 2

22 

ŚLIWIŃSKI

Mateusz

Krotoszyn

ZSP nr 2

23 

ZAKRZEWSKA

Anna

Kutno

ZS  Nr 3

24 

PŁOTKA

Mateusz

Lębork

ZSGŻiA

25 

DYBOWSKI

Kamil

Lębork

ZSGŻiA

26 

PŁOWAŚ

Radosław

Lublin

ZS nr 1

27 

KORĘBSKI

Paweł

Lublin

ZS nr 1

28 

BLICHARZ

Natalia

Lublin

ZSE

29 

ADAMCZYK

Aleksandra

Lublin

ZSE

30 

KILIAN

Mariusz

Mielec

ZSE

31 

OFIARA

Łukasz

Mielec

ZSE

32 

NIZIOŁEK

Kamil

Mielec

ZSE

33 

LUDWINIAK

Bartłomiej

Mińsk Maz

ZSE

34 

ROSŁOŃ

Anna

Mińsk Maz

ZSE

35 

LANGE

Piotr

Mogilno

ZS

36 

MUSZYŃSKI

Michał

Nowe Miasto

ZS

37 

GARGULA

Marek

Nowy Sącz

ZSE

38 

KNOP

Maciej

Nowy Tomyśl

ZS nr 2

39 

SUCHECKI

Radosław

Olsztyn

ZSEH

40 

KOTYŃSKA

Jolanta

Olsztyn

ZSE

41 

SIEŃCZAK

Kamil

Opole

ZSE

42 

KOWALCZYK

Katarzyna

Oświęcim

PZnr4SEG

43 

MYNARSKA

Sara

Oświęcim

PZnr4SEG

44 

KOSMOWSKI

Jakub

Piła

ZSE

45 

MALCZEWSKI

Dawid

Poznań

ZSE

46 

SKIBIŃSKI

Bartosz

Poznań

ZSE

47 

BRYLL

Maciej

Poznań

ZSE

48 

RAK

Patryk

Poznań

ZSE

49 

MAGDZIARZ

Maciej

Rogoźno

ZSAgrob

50 

FILAPEK

Aleksandra

Ruda Śl

ZSP nr 2

51 

ZEMBROŃ

Patryk

Rzeszów

ZSE

52 

SZMIGIEL

Lidia

Rzeszów

ZSE

53 

FILIPOWSKI

Dawid

Słupca

ZSE

54 

GŁÓD

Katarzyna

Szczecin

ZS nr 8

55 

KŁOSIŃSKA

Joanna

Szczecin

ZS nr 8

56 

GROTNIK

Bartłomiej

Szczecin

ZS nr 8

57 

HORODEK

Joanna

Szczecinek

ZS nr 2

58 

TARCZYŃSKI 

Paweł

Świdnica

ZSE

59 

KWAŚNIEWSKI

Konrad

Świdnica

ZSE

60 

PUCHAŁA

Bartosz

Tczew

ZSE

61 

SMUKAŁA

Damian

Tczew

ZSE

62 

RYBIŃSKA

Daria

Tomaszów M.

ZSP nr 2

63 

KĘDRA

Anna

Wieluń

ZS nr 1

64 

RĄK

Patryk

Zielona Góra

ZSE

65 

RĄK

Adrian

Zielona Góra

ZSE

66

KACZMAREK

Robert

Żnin

ZSE-H