Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
EUKLIDES
Stowarzyszenie

WYKAZ SZKÓŁ zakwalifikowanych do etapu okręgowego

IV OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWO-MENEDŻERSKICH

listopad 2018

Lp.

Miejscowość

Szkoła

Liczba uczestników

Miejsce zawodów okręgowych

 1

Biała Podlaska

ZSZ Nr 1

7

Warszawa

 2

Białystok

ZSHE

4

Warszawa

 3

Bielsko-Biała

ZSE

3

Kraków

 4

Bolesławiec

ZSOiZ

3

Brzeg

 5

Brzeg

ZSE

5

Brzeg

 6

Brzozów

ZSE

4

Mielec

 7

Bydgoszcz

ZSEA

15

Bydgoszcz

 8

Bytom

ZSA-EiO

3

Sosnowiec

 9

Bytów

ZSE-U

5

Kartuzy

 10

Chorzów

CKZiU

2

Sosnowiec

 11

Cieszyn

ZSEG

5

Sosnowiec

 12

Cudzynowice

ZSR

2

Kraków

 13

Dębica

ZSE

6

Mielec

 14

Ełk

ZS Nr 5

3

Olsztyn

 15

Głogów

ZSE

3

Brzeg

 16

Gorlice

ZSE

2

Kraków

 17

Gorzów Wlkp.

ZSE

5

Nowy Tomyśl

 18

Grudziądz

ZSE

4

Bydgoszcz

 19

Gubin

ZSLiT

3

Nowy Tomyśl

 20

Inowrocław

ZSP

2

Bydgoszcz

 21

Jędrzejów

ZSP Nr 1

2

Kraków

 22

Kartuzy

ZSZiO

8

Kartuzy

 23

Kępno

ZSP Nr 1

2

Poznań

 24

Kielce

ZSE

2

Kraków

 25

Knurów

ZS–Techn nr 1

4

Sosnowiec

 26

Konin

ZS CKU

4

Konin

 27

Konin

ZSGE

5

Konin

 28

Koszalin

ZS Nr 1

7

Szczecinek

 29

Kraków

ZSE Nr 1

2

Kraków

 30

Kraków

ZSE Nr 2

4

Kraków

 31

Kutno

ZS Nr 3

3

Konin

 32

Legnica

ZSE

7

Brzeg

 33

Lębork

ZSGŻiA

9

Kartuzy

 34

Limanowa

ZSOiZ

13

Kraków

 35

Lubawa

ZS

2

Olsztyn

 36

Lublin

ZS Nr 1

10

Lublin

 37

Lublin

ZSE

8

Lublin

 38

Łańcut

ZS Nr 3

3

Mielec

 39

Mielec

ZSE

3

Mielec

 40

Mikołów

ZST

3

Sosnowiec

 41

Mińsk Mazowiecki

ZSE

4

Warszawa

 42

Mława

ZS Nr 4

4

Warszawa

 43

Mogilno

ZS

6

Konin

 44

Namysłów

ZSMech

5

Brzeg

 45

Nowy Sącz

ZSE

6

Kraków

 46

Nowa Sól

CKZiU „Elektryk”

6

Nowy Tomyśl

 47

Nowy Tomyśl

ZS Nr 2

5

Nowy Tomyśl

 48

Olsztyn

ZSE

2

Olsztyn

 49

Olsztyn

ZSE-H

2

Olsztyn

 50

Opoczno

ZSP Nr 1

5

Lublin

 51

Opole

ZSE

10

Brzeg

 52

Opole

ZSZ nr 4

3

Brzeg

 53

Ornontowice

ZSP

3

Sosnowiec

 54

Ostrów Wlkp.

ZSE

3

Poznań

 55

Oświęcim

PZ nr 4 SEG

5

Kraków

 56

Piła

ZSE

3

Szczecinek

 57

Piotrków Tryb.

ZSP nr 5

4

Sosnowiec

 58

Poznań

ZSE

10

Poznań

 59

Przemyśl

ZS CKZiU nr 2

4

Kraków

 60

Radzyń Podlaski

ZSP

6

Lublin

 61

Rokietnica

ZS

3

Poznań

 62

Ruda Śląska

ZSP nr 2

4

Sosnowiec

 63

Rybnik

ZSEU

3

Kraków

 64

Rzeszów

ZSE

4

Mielec

 65

Sandomierz

PonadgZSE

3

Mielec

 66

Sieradz

ZSP Nr 2

4

Konin

 67

Słupca

ZSE

1

Konin

 68

Słupsk

ZSEiT

3

Szczecinek

 69

Sosnowiec

CKZiU T nr1Eko

5

Sosnowiec

 70

Strzelin

CKZiU

2

Brzeg

 71

Sucha Beskidzka

ZS

7

Kraków

 72

Szczecin

ZS Nr 8

11

Poznań

 73

Szczecinek

ZS Nr 1

3

Szczecinek

 74

Świdnica

ZSE

4

Brzeg

 75

Tczew

ZSE

6

Kartuzy

 76

Tomaszów Maz.

ZSP Nr 2

4

Warszawa

 77

Trzebinia

ZSECh

1

Kraków

 78

Wadowice

CKZiU Nr 1

5

Kraków

 79

Warszawa

ZS Nr 4

3

Warszawa

 80

Wieluń

ZS Nr 1

4

Sosnowiec

 81

Włocławek

ZSE

3

Bydgoszcz

 82

Wodzisław ŚL

ZSE

4

Sosnowiec

 83

Wrocław

ZSE-O

4

Brzeg

 84

Wrocław

ZSE-A

4

Brzeg

 85

Wronki

ZS Nr 2

4

Nowy Tomyśl

 86

Września

ZS Politechn.

6

Poznań

 87

Zielona Góra

CKZiU

7

Nowy Tomyśl

 88

Żnin

ZSEH

6

Bydgoszcz

 89

Żywiec

ZSE-G

4

Sosnowiec

 

UWAGA:

  1. Termin eliminacji okręgowych – 15 listopada 2018 r. godz. 12.00
  2. Dokładne adresy Okręgów podane są w „Wykazie Okręgów na rok szkolny 2018/2019”
  3. Szczegółowe informacje o Olimpiadzie znajdują się na stronie:
  4. Warto przeczytać: „Informacje dla uczestników eliminacji

Przewodniczący

Komitetu Głównego Olimpiady WiUHM

dr Marek Jagielski