Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
Euklides
Stowarzyszenie

LISTA FINALISTÓW

III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich – grudzień 2017

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Szkoła

 1

BAJDA

Maciej

Opole

ZSE

 2

BIEDACHA

Patrycja

Grudziądz

ZSE

 3

BLIŹNIAK

Karolina

Wadowice

ZSE

 4

BŁAŻAK

Natalia

Żnin

ZSE-H

 5

BORCZYK

Konrad

Mielec

ZSE

 6

BRONEK

Paulina

Opole

ZSE

 7

CHMIELECKI

Patryk

Tczew

ZSE

 8

CHWISTEK

Aleksandra

Brzeg

ZSE

 9

DAMASZK

Ewelina

Kartuzy

ZSZiO

 10

DZIATKOWSKI

Filip

Koszalin

ZS  Nr 1

 11

FAJLHAUER

Anna

Bielsko-Biała

ZSE

 12

FOGT

Wiktor

Września

ZSPolitech.

 13

FORMELLA

Maria

Kartuzy

ZSZiO

 14

GIEDREWICZ

Wojciech

Białystok

ZSH-E

 15

GIERAT

Patrycja

Sucha Beskidzka

ZS

 16

HAPKA

Kinga

Bytów

ZSE-U

 17

HREŃCZUK

Marcelina

Radzyń Podl

ZSP

 18

INGIER

Dawid Piotr

Piotrków Tryb.

ZSP nr 5

 19

JAŃCZAK

Weronika

Mogilno

ZS

 20

JENDRZEJCZAK

Joanna

Wieluń

ZS nr 1

 21

KAŁUŻA

Sandra

Opole

ZSE

 22

KOBYLAREK

Małgorzata

Słupca

ZSE

 23

KOŃCA

Adrian

Szczecin

ZS nr 8

 24

KORPAK

Patryk

Kraków

ZSE nr 2

 25

KOT

Małgorzata

Opole

ZSE

 26

KOWALSKA

Monika

Lublin

ZSE

 27

KUFEL

Karolina

Mogilno

ZS

 28

KURIANOWICZ

Michał

Rzeszów

ZSE

 29

LACHOR

Karolina

Limanowa

ZSOiZ

 30

LEBIEDZIŃSKA

Joanna

Białystok

ZSH-E

 31

LEKKI

Natalia

Oświęcim

PZnr4SEG

 32

ŁACHUT

Magdalena

Mielec

ZSE

 33

ŁUBA

Michał

Piła

ZSE

 34

MAJCHRZAK

Agata

Września

ZSPolitech.

 35 

MATUSIAK

Marceli

Świdnica

ZSE

 36

MGLEJ

Michał

Sucha Beskidzka

ZS

 37

MICHNIEWICZ

Sebastian

Bydgoszcz

ZSE-A

 38

MIKOŁAJCZAK

Klaudia

Września

ZSPolitech.

 39

MIKOŁAJCZEWSKA

Marta

Bydgoszcz

ZSE-A

 40

MIKOŁAJEK

Patrycja

Sucha Beskidzka

ZS

 41

MINAS

Adrian

Rybnik

ZSEU

 42

NOWICKA

Weronika

Bydgoszcz

ZSE-A

 43

OSTROWICKI

Dawid

Poznań

ZSE

 44

PIETROŁOWSKI

Hubert

Kielce

ZSE

 45

PŁAWECKA

Karolina

Limanowa

ZSOiZ

 46

POLEWIAK

Michał

Wieluń

ZS nr 1

 47

POPRAWA

Paweł

Ostrów Wlkp.

ZSE

 48

POWIECZKO

Karolina

Sosnowiec

CKZiU

 49

PRZYBEK

Katarzyna

Gorlice

ZSE

 50

ROGALA

Adrian

Mielec

ZSE

 51

SARNOWSKA

Alicja

Bytów

ZSE-U

 52

SMYK

Marcin

Bydgoszcz

ZSE-A

 53

SPOSÓB

Kinga

Radzyń Podl

ZSP

 54

SWEREDA

Jakub

Zielona Góra

ZSE

 55

SZELAK

Marcin

Szczecin

ZS nr 8

 56

SZEWC

Daria

Dębica

ZSE

 57

TEMPSKI

Błażej

Lębork

ZSGŻiA

 58

TUROWSKI

Piotr

Lublin

ZSE

 59

WÓJTOWICZ

Karolina

Lublin

ZS nr 1

 60

WRÓBEL

Marcin

Konin

ZSCKU

 61

ZAPALSKA

Ewelina

Ruda Śl

ZSP nr 2

 62

ŻEGLEŃ

Klaudia

Gorlice

ZSE

 

GRATULUJEMY WYNIKÓW I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!

UWAGA:

Ważne informacje dla uczestników i opiekunów

1. Szczegółowe wyniki oraz informacje zostaną przesłane pocztą na adres wszystkich szkół  uczestniczących w eliminacjach okręgowych Olimpiady WiUHM.

2. Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach:

od 14 grudnia 2017 r. – ok. godz. 14.00 uroczyste rozpoczęcie

do 15 grudnia 2017 r. – ok. godz. 13.00 zakończenie

3. Główny organizator finału III Olimpiady WiUHM:

Zespół Szkół im. Wincentego Witosa

34 – 200 Sucha Beskidzka, ul. Spółdzielców 1

tel. (33) 874 27 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Szczegółowy program zawodów finałowych ukaże się na stronie www.zswsucha.pl  

5. W terminie do 2 grudnia 2017 r. należy dokonać wpłaty za uczestników finału na konto

 Stowarzyszenia DiNTiASZ (Bank Spółdzielczy w Jastrowiu o/Szczecinek  55 8935 0009 1300 4888 2000 0010).

6. Prosimy o niezwłoczne nadesłanie wypełnionej tabeli (zgłoszenie do finału - zał. nr 4 -  [kliknij abu pobrać]) w terminie do 2 grudnia 2017 r. pocztą elektroniczną na adresy e-mail:

                     1) do Konina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    oraz      

                     2) do Suchej Beskidzkiej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druki należy wypełnić bardzo starannie i czytelnie oraz koniecznie należy podać kompletne dane, takie jak: imiona uczniów, daty i miejsca urodzenia, właściwą nazwę szkoły (np. Technikum Ekonomiczne, Technikum Handlowe, Technikum nr …, itd. - zgodną ze Statutem szkoły).

Dane są niezbędne w celach organizacyjnych oraz do przygotowania zaświadczeń i dyplomów dla uczniów i nauczycieli.

Przewodniczący Komitetu Głównego

Olimpiady WiUHM

dr Marek Jagielski