OWiUHM
TWiUHM
Aktualności
Euklides
Stowarzyszenie

LISTA FINALISTÓW

II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich – grudzień 2016

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Szkoła
BOJDA Anna Rzeszów ZSE
BONICKI Michał Nowa Sól CKZiU
BORCZYK Konrad Mielec ZSE
BOROWIAK Marcelina Mogilno ZS
CENDRY Dominika Bielsko-Biała ZSE
CYBULA Krzysztof Lębork ZSGŻiA
DOBRSKA Patrycja Szczecin ZS nr 8
DOMINIKOWSKA Patrycja Opole ZSE
FAJLHAUER Anna Bielsko-Biała ZSE
10  FERDYNUS Hanna Opole ZSE
11  FORMELLA Maria Kartuzy ZSZiO
12  FRIEBEN Paulina Namysłów ZSMech
13  GAJDA Karol Ornontowice ZSP
14  GAŁĄZKA Mateusz Mińsk Maz ZSE
15  GIEDREWICZ Wojciech Białystok ZSH-E
16  GOLONKA Jakub Limanowa ZSOiZ
17  GÓRSZCZYK Mateusz Limanowa ZSOiZ
18  GRABARSKA Dorota Bydgoszcz ZSE-A
19  HARDENBICKER Adrian Bydgoszcz ZSE-A
20  HELWIG Mateusz Grudziądz ZSE
21  HUBCZAK Sabina Bielsko-Biała ZSE
22  KARWASZ Weronika Grudziądz ZSE
23  KOŃCA Adrian Szczecin ZS nr 8
24  KORZENIEC Jan Opole ZSE
25  KOWALCZYK Kamil Opole ZSE
26  KUCHARZEWSKI Patryk Poznań ZSE
27  KUFEL Karolina Mogilno ZS
28  LACHOR Karolina Limanowa ZSOiZ
29  LENART Adam Warszawa ZS  Nr 4
30  LERACZ Michalina Września ZSPolitech.
31  LESZCZ Jakub Bydgoszcz ZSE-A
32  LEWANDOWSKA Weronika Lublin ZSE
33  LIPA Monika Dębica ZSE
34  MGLEJ Michał Sucha Beskidzka ZS
35  MICHNIEWICZ Sebastian Bydgoszcz ZSE-A
36  MRÓZ Sylwia Lublin ZS Nr 1
37  NOCON Natalia Opole ZSE
38  NOPARLIK Marek Opole ZSE
39  NOWAKOWSKI Kamil Szczecinek ZS Nr 1
40  PABICH Magdalena Krotoszyn ZSP Nr 2
41  PIRÓG Paweł Rzeszów ZSE
42  PIWECKA Kinga Żnin ZSE-H
43  POLEWIAK Michał Wieluń ZS Nr 1
44  POPERA Aleksandra Mielec ZSE
45  POPRAWA Paweł Ostrów Wlkp. ZSE
46  PYZIŃSKA Wiktoria Dębica ZSE
47  ROZMIAREK Jagoda Poznań ZSE
48  RZEPKA Jakub Piła ZSE
49  SŁUPIŃSKA Małgorzata Kraków ZSE Nr 2
50  SOMINKE Damian Bytów ZSE-U
51  SUMIŃSKA Weronika Ruda Śl ZSP Nr 2
52  SYĆKO Konrad Nowa Sól CKZiU
53  SYGITOWICZ Edyta Tomaszów Maz. ZSP Nr 2
54  SZADKOWSKI Błażej Sieradz ZSP Nr 2
55  SZCZYGIEŁ Agata Wadowice ZSE
56  SZELAK Marcin Szczecin ZS Nr 8
57  SZOFER Tomasz Nowy Tomyśl ZS Nr 2
58  TELACZYŃSKA Mariola Biała Podlaska ZSZ Nr 1
59  WAWRZYNOWSKA Wiktoria Tczew ZSE
60  WILK Dominik Sosnowiec CKUiZ
61  WIŚNIEWSKA Weronika Mogilno ZS
62  WITKOWSKA Daria Konin ZS CKU
63  WŁODARCZYK Karolina Wieluń ZS Nr 1
64  ZŁOTOCHA Daniel Ełk ZS Nr 5

GRATULUJEMY WYNIKÓW I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!