OWiUHM
TWiUHM
Aktualności
Euklides
Stowarzyszenie

 

Znamy juz wynki finały XV Konkursu Matematycznego Euklides. Rozgrywka finałowa odbyła się w dniach 5-6 czerwca w Brzegu. Finaliści przystąpili do rozwiązywania zadań w pieknych salach Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Ponizej prezentujemy listę z wynikami rozgrywki finałowej po uwzględnieniu korekty wynikającej z ponownego sprawdzenia jednej z prac.

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Miasto

Pkt.

1

REMUS SANDRA

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Bydgoszcz

28

1

Kęstutis Gudžiūnas

Žirmūnų gimnazija

Wilno

28

3

KUJAWSKI ŁUKASZ

Zespół Szkół

Mogilno

27

4

GRZELAK SZYMON

Zespół Szkół Elektrycznych

Włocławek

26

5

ADAMCZYK MAGDALENA

Zespół Szkół Ekonomicznych

Mielec

26

6

PIJAWSKI ŁUKASZ

Zespół Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

26

7

Indrelė Tadas

Mykolo Biržiškos gimnazija

Wilno

25

7

BRZOZOWSKI RADOSŁAW

Zespół Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

25

8

Marius Gotbergas

Simono Daukanto gimnazija

Wilno

24

9

CZECH DOMINIK

Elektroniczne Zakłady Naukowe

Wrocław

23

10

CIESIELSKI MATEUSZ

Zespół Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

22

11

PĘKALA MONIKA

Zespół Szkół Nr 2

Żory

21

12

ŁAZARSKI TOMASZ

Elektroniczne Zakłady Naukowe

Wrocław

18

13

PAMPUCH MARTIN

Zespół Szkół Ekonomicznych

Opole

18

14

MIKINA GRZEGORZ

Zespół Szkół Ekonomicznych

Brzeg

18

15

JANIK ADRIAN

Zespół Szkół Nr 12

Bydgoszcz

17

15

Kałaszewska Dorota

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza

Wilno

17

17

MARCINKOWSKI KONRAD

Zespół Szkół Nr 1

Wieluń

16

17

Augustas Dulskis

Žirmūnų gimnazija

Wilno

16

19

SZERWIŃSKA IZABELA

Zespół Szkół Budowlanych

Bydgoszcz

15

20

SOŁOWSKA DARIA

Zespół Szkół Ekonomicznych

Mielec

15

20

BOHDZIUL ALEKSY

Technikum Informatyczne SCI

Szczecin

15

22

BORKOWSKI DAWID

Zespół Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych

Wrocław

14

23

STERMA MACIEJ

Zespół Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

14

24

GOŁĘBIOWSKI RAFAŁ

Technikum Informatyczne SCI

Szczecin

13

24

Lina Meškonytė 

Jėzuitų gimnazija

Wilno

13

26

MAGIERA MAGDALENA

Zespół Szkół Ekonomicznych

Nowy Sącz

13

27

PAZUREK PRZEMYSŁAW

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Opoczno

12

28

PAMUŁA ARKADIUSZ

Zespół Szkół Ekonomicznych

Nowy Sącz

12

29

KOLENDA DAWID

Zespół Szkół Ekonomicznych

Opole

12

30

ŁĄCZAK MARTA

Zespół Szkół Ekonomicznych

Dębica

11

31

KONIECZNY PATRYK

Zespół Szkół Ekonomicznych

Leszno

9

32

ZIĘBOWICZ PIOTR

Zespół Szkół Nr 1

Lublin

8

33

Ewelina Wołowiczewa

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

7

34

KRAWCZYK MATEUSZ

Zespół Szkół Ekonomicznych

Rzeszów

6

34

Paweł Nowicki

Szkoła Średnia im. Szymona Konarskiego

Wilno

6

36

JAKUBCZAK ANNA

Zespół Szkół Nr 1

Ostrzeszów

6

37

Michał Stankiewicz

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

6

38

Patryk Lisowski

Szkoła Średnia im. Szymona Konarskiego

Wilno

0

 

DZIEMIŃSKA ANETA

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

Łomża

NB

 

DRZEWUCKI BARTOSZ

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Inowrocław

NB