OWiUHM
TWiUHM
Aktualności
Euklides
Stowarzyszenie

BRZEG
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 1 KACZYBURA WIOLETTA
2 KLISZ ALICJA
3 PAMPUCH MARTIN
2 Zespół Szkół Mechanicznych ul. Pułaskiego 10 46-100 Namysłów 4 WIĘCŁOWSKI KAMIL
5 POLAK KAROLINA
3 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Powstańców Śląskich 3 47-100 Strzelce Opolskie 6 MEHLICH JUDYTA
4 Zespół Szkół Ekonomicznych Pl. Sikorskiego 1 48-300 Nysa 7 KWAŚNIK PAWEŁ
8 RECZEK DAWID
5 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Jana Pawła II 28 49-300 Brzeg 9 MIKITA GRZEGORZ
10 WOJTAROWICZ ANGELIKA
           
BRZEG DOLNY
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół ul. Kolonialna 13 59-140 Chocianów 1 ROLAK DAWID
2 TARASIUK MATEUSZ
3 WĘGRZYN JAKUB
2 Zespół Szkół Zawodowych ul. 1 Maja 1a 56-120 Brzeg Dolny 4 TRACZEWSKI DAWID
5 JÓŹWIAKOWSKI MATEUSZ
6 TARGOWICZ RADOSŁAW
7 BINKIEWICZ BARTOSZ
8 KACZYŃSKI SZYMON
           
BYDGOSZCZ ZSS
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Samochodowych ul. Powstańców Wielkopolskich 63  85-090 Bydgoszcz 1 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF
2 SPECJAK MACIEJ
3 WITCZAK ŁUKASZ
4 PŁÓCIENNIK DAMIAN
5 MROZIK DARIUSZ
6 SKRZESZEWSKI MATEUSZ
2 Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych ul. Śniadeckich 18 88-400 Żnin 7 PIÓRKOWSKA STEFANIA
8 KRAKOWIAK PATRYCJA
9 SKWARCZYŃSKA ANGELIKA
3 Zespół Szkół Chemicznych ul. Łukasiewicza 3 85-821 Bydgoszcz 10 MARER WALDEMAR
4 Zespół Szkół Elektronicznych ul. M. Karłowicza 20 85-092 Bydgoszcz 11 PIJAWSKI ŁUKASZ
12 JANUSZEWSKI RAFAŁ
13 BANACH MICHAŁ
14 KRAWCZYŃSKI KAMIL
15 WENERSKI HUBERT
16 BRZOZOWSKI RADOSŁAW
5 Zespół Szkół Budowlanych ul. Pestalozziego 18 85-095 Bydgoszcz 17 CHROSTOWSKI ADAM
18 CIECHANOWSKI RADOSŁAW
19 KARPACZ ADAM
20 URBAŃSKI MARIUSZ
6 Zespół Szkół Elektrycznych ul. Toruńska 77/83 87-800 Włocławek 21 MAJEWSKI KONRAD
22 ŁYSZKIEWICZ MATEUSZ
23 JASIŃSKI JAKUB
24 GNIWECKI DAMIAN
25 BŁASZCZYK ADAM
           
BYDGOSZCZ ZSE-A
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Gajowa 98 85-717 Bydgoszcz 1 BUKO JOANNA
2 MŚCIKOWSKA DARIA
3 PYSZKA ANNA
4 REMUS SANDRA
5 SPYCHALSKI BARTOSZ
6 ŚWIECIMSKA MONIKA
2 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Konarskiego 39 86-300 Grudziądz 7 BUGALSKA ALEKSANDRA
8 GÓRSKA DOMINIKA
9 ROSPIERSKA JOWITA
10 WOŹNIAK PAULINA
11 SŁOWY TERESA
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 ul. Józefa Krzymińskiego 8 88-100 Inowrocław 12 NOWAK ROBERT
4 Zespół Szkół Nr 12 ul Stawowa 41 85-323 Bydgoszcz 13 JANIK ADRIAN
14 CZOP WOJCIECH
15 ZYTKIEWICZ PASCAL
5 Zespół Szkół ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno 16 PIĘTKA PAULINA
17 ŁUCZAK MONIKA
18 KUJAWSKI ŁUKASZ
19 LANGE PIOTR
20 ZIELIŃSKA KAROLINA
21 POLCYN WOJCIECH
22 GAJEWSKI PIOTR
23 WAŃKOWSKI PIOTR
24 KWIATKOWSKI ROBERT
25 FICER BARTOSZ
26 SZAJDA PAWEŁ
27 BARTCZAK KINGA
6 Zespół Szkół Nr 3 ul. T. Kościuszki 24 99-300 Kutno 28 KOWALSKI ARKADIUSZ
29 TOMASZEWSKI BARTOSZ
           
CIESZYN
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Nr 3 ul. Wojska Polskiego 13 34-100 Wadowice 1 KUNIK GRZEGORZ
2 MOJSKA RENATA
3 WILK ANNA
4 ADAMUS KATARZYNA
2 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych pl. Jana III Sobieskiego 1 41-902 Bytom 5 CZAPLA MATEUSZ
6 SOWA PATRYK
7 STOLARCZYK ŁUKASZ
8 PASEK MICHAŁ
9 WANOT PAWEŁ
10 PYREK MARCIN
11 STROKOSZ PIOTR
12 WALCZAK MATEUSZ
3 Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Pl. Londzina 3 43-400 Cieszyn 13 SZARZEC ULA
4 Zespół Szkół Nr 2 ul. Boryńska 2 44-240 Żory 14 PĘKALA MONIKA
15 SPAŁEK PATRYCJA
16 MAGIERA BARTOSZ
5 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Szkolna 1 44-300 Wodzisław Śl. 17 KACPRZAK KRYSTYNA
18 SZOTEK DARIA
19 WELCEL DARIA
20 KUCZAK MARCIN
           
DĘBICA
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Hoffmanowej 13 35-016 Rzeszów 1 BARAN SANDRA
2 KOCÓR SŁAWOMIR
3 MICHALIK JOANNA
4 WELC KATARZYNA
5 ZAWIŁO ANDŻELIKA
2 Zespół Szkół Nr 3 ul. Farna 10 37-100 Łańcut 6 MROZIAK DOMINIKA
3 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Ogrodowa 20 39-200 Dębica 7 KALITA KAMIL
8 JABŁOŃSKI RAFAŁ
9 BALASA ANNA
10 SIWULA MONIKA
4 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Warszawska 1  39-300 Mielec  11 ADAMCZYK MAGDALENA
12 KOPER WOJCIECH
13 KILIAN MARIUSZ
14 NIZIOŁEK KAMIL
15 WRÓBEL WIKTORIA
16 SOŁOWSKA DARIA
17 OFIARA ŁUKASZ
18 KUSEK PAWEŁ
           
GDYNIA
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Mechanicznych ul. Morska 79 81-222 Gdynia 1 KLEMENSKI TOMASZ
2 MUSZYŃSKI MARCIN
3 MIOTK JOLANTA
4 SPRETKE SYLWIA
5 KOŁODZIEJSKI PATRYK
6 MALLEK MAGDALENA
7 CHODNICKI JAKUB
2 Zespół Szkół Samochodowych ul. Elbląska 54/64 80-724 Gdańsk 8 MALISZEWSKI PIOTR
9 FELSKOWSKI PATRYK
           
KARTUZY
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych ul. Derdowskiego 3 77-100 Bytów 1 MALEK BEATA
2 LASS ŁUKASZ
3 GÓRAK MARCELINA
4 WALK PATRYCJA
5 MIELNIK MARTYNA
2 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących ul. Wzgórze Wolności 3 83-300 Kartuzy 6 WRÓBLEWSKA NATALIA
7 PAWELCZYK HONORATA
8 MAKURAT KAMIL
9 TOMACZKOWSKA BEATA
10 WICKI MARCIN
11 KOSTUCH EWA
12 CYMERMAN KINGA
13 ADAMCZYK TOMASZ
           
KIELCE
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 1 MAŁECKI NORBERT
2 SIECZKA PATRYK
3 SKŁADANOWSKI JAROSŁAW
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 ul. Leonarda 12-14 97-300 Piotrków Trybunalski 4 BĄBEL KINGA
5 STASIAK MICHAŁ
6 JASIŃSKA ŻANETA
7 LACHOWSKA RENATA
8 KOSECKI PIOTR
3 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul. Narutowicza 12 97-500 Radomsko 9 KUSTRZYCKA SYLWIA
10 HERCZYK BARTOSZ
11 LICZBERSKI BARTOSZ
12 WOJTALA PIOTR
13 SAKSIŃSKI BARTŁOMIEJ
           
KOSZALIN
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Nr 1 ul. W. Andersa 30 75-626 Koszalin 1 ROGOWSKA KAROLINA
2 PALUS RADOSŁAW
3 LASZOTA ADAM
4 BARCZYŃSKI PAWEŁ
2 Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich ul. Łopuskiego 13 78-100 Kołobrzeg 5 KARGOL GRZEGORZ
6 MOREJKO MATEUSZ
7 NOWICKI MATEUSZ
           
NOWY SĄCZ
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 ul. Kapucyńska 2 31-113 Kraków 1 WALCZAK PATRYK
2 KUTARNIA DARIUSZ
3 CHRZAN KATARZYNA
4 MALIK AGATA
2 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Grodzka 34 33-300 Nowy Sącz 5 GARGULA MAREK
6 KOPYCIŃSKI WOJCIECH
7 MURZYDŁO KATARZYNA
8 PAMUŁA ARKADIUSZ
           
NOWY TOMYŚL
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Powstańców Wielkopolskich 22 62-400 Słupca 1 DROBINIAK ŁUKASZ
2 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Poniatowskiego 2 64-100 Leszno 2 ROCHOWSKA ANNA
3 KATARZYŃSKI MARIUSZ
4 JĘSIEK ŁUKASZ
3 Zespół Szkół Nr 2 ul. E. Sczanieckiej 1 64-300 Nowy Tomyśl 5 PIOSIK ILONA
6 INTEK DOMINIKA
7 KWIATKOWSKI ARTUR
8 JACKOWSKI PATRYK
9 PRZYBYLAK KONDRAT
           
OLSZTYN
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych ul. Paderewskiego 10/12 10-314 Olsztyn 1 GIERA WOJCIECH
2 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących ul. M. Kopernika 16 18-400 Łomża 2 KORZEP KAMILA
3 ADAMOWSKA MARIA
4 CHRZANOWSKI RAFAŁ
           
PIŁA
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół ul. ks. Szymańskiego 5 64-600 Oborniki 1 STAWUJAK PRZEMYSŁAW
2 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Sikorskiego 18a 64-920 Piła 2 LEŚNIEWSKA KATARZYNA
           
RADOM
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych ul. Konopnickiej 3 05-400 Otwock 1 GRAJDA KAMIL
2 PRZYSOWA SYLWIA
3 PRASUŁA EMILIA
2 Zespół Szkół ul. Kościuszki 39 26-500 Szydłowiec 4 KUŹDUB PATRYK
5 SETA CEZARY
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 ul. Św. Antoniego 57/61 97-200 Tomaszów Mazowiecki 6 MŁODZIŃSKI JONATAN
7 CUKIER MATEUSZ
8 SOCHA MARIUSZ
           
WIELUŃ
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 1 KONOFALSKI PIOTR
2 WANDAS KLAUDIA
3 CIEŚLAK ARKADIUSZ
4 BINIEK EWELINA
5 MOLIK PAULINA
6 BIŃKOWSKA ANNA
7 NITA ADRIAN
2 Zespół Szkół Nr 1 ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 8 GÓRAL PIOTR
9 MARCINKOWSKI KONRAD
10 STĘPIEŃ DARIA
           
SZCZECIN
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Technikum Informatyczne SCI ul. Mazowiecka 13 70-526 Szczecin 1 RUTKOWSKI ŁUKASZ
2 BOHDZIUL ALEKSY
3 DRZEWICZ KACPER
4 DĄBROWA WOJCIECH
5 JAKÓBIAK MAREK
           
WROCŁAW
lp. szkoła adres kod pocztowy lp. nazwisko i imię
1 Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych ul. Worcella 3 50-448 Wrocław 1 TWORKOWSKI PATRYK
2 SCHMIDT ANNA
3 ANDRZEWSKI KAMIL
4 BORKOWSKI DAWID
5 BIALIK SABINA
6 KRET FILIP
7 NARKIEWICZ ADAM
8 ROMANOWSKI DOMINIK
2 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Drukarska 50 53-312 Wrocław 9 PACURA KLAUDIA
3 Elektroniczne Zakłady Naukowe ul. Braniborska 57 53-680 Wrocław 10 PIGLA BARTOSZ
11 NOWAKOWSKI ŁUKASZ
12 WYCISK PRZEMYSŁAW
13 ŁAZARSKI TOMASZ
14 CZECH DOMINIK
4 Zespół Szkół Nr 3 ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle 15 GRZESIK ADAM
16 TYRAŁA ANNA
17 KRZYŻANOWSKA KATARZYNA
5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 ul. Staszica 5 57-100 Strzelin 18 POCHWAŁA IZABELA
19 NOWICKI MICHAŁ
6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Słowackiego 4 57-500 Bystrzyca Kłodzka 20 HARBUT KATARZYNA
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych ul. Komuny Paryskiej 6 59-700 Bolesławiec 21 SKROBIŚ IWONA
22 GÓRECKA EWA
8 Zespół Szkół Ekonomicznych ul.Partyzancka 29 63-400 Ostrów Wielkopolski 23 GRYGIEL MARTYNA
24 PIERZCHOT DAWID
9 Zespół Szkół Nr 1 ul. Gen. Sikorskiego 9 63-500 Ostrzeszów 25 WOLSKI JANUSZ
26 PACYNA KAROLINA
27 CIEPLIK KATARZYNA
28 ZAGROBELNA MONIKA
29 MIELNIK MARCIN
10 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 ul. Sienkiewicza 25 63-600 Kępno 30 LANKAMER KAROL
31 ZIMOCH MARCELINA